LJM AGRO ENG

Võimsad ja probleemivabad läga käitlemise sedmed

 

Agribalt AS poolt seindataval Taani ettevõttel Lind Jensen Agri on rohkem kui 50 aastat kogemusi kõrge kvaliteediga läga käitlemise seadmete tootmise ja turustamise valdkonnas.

Püüame igapäevaselt pakkuda õiget toodet, õiget kvaliteeti, õige hinnaga oma klientidele. Lind Jensen Agri on üks Taani juhtiv sõnniku eemaldamise süsteemide ja läga käitlemise seadmete tootja.

Pump1 segajam
             Lägapumbad  Sukelsegajad

 

 

 

 

 

 

 

BAKTERMASS ehk sõnnikukivi LÄGAHOIDLASSE!

Bakter

Nüüd talveks ja kevadeks on soovitav vedelsõnniku parendaja hoidlass kohe sisse panna. Vastavalt sellele vedelsõnniku kogusele ,mis on jäänud hoidlasse väljavedamise hetkel ja siis kuni täitumiseni vastavalt läga lisandumisele laudast kogu aeg sõnnikukive juurde panna.
Oluline on kogu aeg kive juurde lisada, et kõdunemisprotsess ei katkeks. Kui hoidla saab täis, siis läga peaks veel vähemalt 2-3 nädalat "käima", et ammoniaak võimalikult hästi muunduks lämmastikuks.
Kõige parem on panna kive, kas kogumiskaevu või hoidlas lägatoru juurde. Nii jaguneb bakterimass hoidlas ja eriti laguunis kõige paremini. Sõnnikukivi järjepidev kasutamine aitab oluliselt kaasa vedelsõnnikut hoida ühtlase voolava massina. Ei teki tülikaid koorikuid, mis võivad tekitada erinevaid ummistusi vedelsõnniku pumpamisel ja põllule laotamisel.

Kasutamine: 4 sõnnikukivi 1000 m3 läga kohta.

KIVE SAAD TELLIDA MEILT helistades mob.: 5017380 või 53328882