Taksoholmlaue

Piimatakso

Uuenduslik lähenemine ämbrist söötmisele.taksod

Holm & Laue arendasid 2005. aastal ämbrist söötmist uuendusliku MilkTaxi väljatöötamisega. Sellest ajast alates on ämbrite kandmine minevik ja iga vasikas saab optimaalselt segatud segu õigel temperatuuril. Täna muudavad kasulikud lisad, nagu elektriajam,kaugjuhtimisega doseerimispump, pastöriseerimise ja jahutamise võimalus, sooja vee kuumutusvõimalus ja ravimisond, MilkTaxi tänapäeva piimakarjakasvatajate jaoks hädavajalikuks vahendiks.

Uusim põlvkond – MilkTaxi 4.0 – muudab ämbrist toitmise taasuuenduslikumaks.

MilkTaxi võimaldab nüüd ka vanusel põhinevat söötmist ja võõrutamist, mis enne oli võimalik ainult automaatsete sööturitega.
See tuvastab iga boksi ja arvutab regulaarselt vasika jaoks õige piimakoguse! MilkTaxi arvutab samuti järgmiseks söötmiseks vajaliku piimakoguse ja valmistab ettevalmistuse ajal järk-järgult õige segu, lisades rikastavat täispiima. Vead ja hooletus ei ole enam probleem. Ja mis kõige tähtsam – kõiki söötmisandmeid saab igal ajal püsivalt salvestada ja neid saab tahvel- või lauaarvuti abil igal ajal vaadata. Selle tulemusena võib söötmisel tekkivaid vigu kohe tuvastada ja parandada.

 

LIHTNE ETTEVALMISTUS

PAREM JA LIHTSAM SÖÖTMINE

LIHTNE KOHALEVEDU

NUTIKAS SEGAMINE

PASTÖRISEERIMINE

Paljud MilkTaxi eelised ei ole kohe märgatavad. Asjaolu, et pulber segatakse põhjalikult mõne sekundi jooksul tükke tekitamata või et täispiim kuumutatakse ettevaatlikult, nii et see ei lähe kõrbema,üllatab kõiki, kes MilkTaxit esimest korda näevad.

 

Salvestatud söödakogused, kaugjuhtimine koos kuni 10 m pikkuse voolikuga ja mittetilkuv dosaator teevad söötmise väga lihtsaks.

 

Piima lihtne ja mugav kohalevedu on olnud otsustav panus meie klientide töö lihtsustamisse juba üle 10 aasta.


Ettevalmistuse ajal on võimalik teha palju vigu. Nüüd on see kõik minevik, sest uus MilkTaxi suunab teid samm-sammult laitmatu segu valmimiseni.

 Vasikalauda haigustes ja haigestumises mängivad tähtsat osa ka mastiidibakterid. Pastöriseerimine kõrvaldab kuni 99,5% nendest bakteritest ja on paljudes farmides juba vasikate söötmise tavapärane osa.

 

 

NUTIKAS ID

  CALFGUIDE MTX

 TÖÖTAGE MUGAVALT 

 
 Vasikate söötmisel peate endalt pidevalt küsima: kui vana see vasikas on ja kui palju piima ta saama peab?
Unustage see küsimus, sest MilkTaxi tuvastab iga boksi ja vasika vanuse ning arvutab vajaliku söödakoguse!

Tänapäevane loomakasvatus nõuab andmete läbipaistvust.
Arvutiga juhitud automaatsete sööturitega on see loomulik, kuid seni olid ämbrist söödetud vasikate andmed praktiliselt dokumenteerimata. CalfGuide'i rakenduse abil saab kõiki MilkTaxi vasika- ja söötmisandmeid vaadata juhtmevabalt tahvel- või lauaarvutiga.

 

 

Lõppkokkuvõttes lihtsustab teie tööd mugavus ja heaolu. Alates kasutajasõbralikust näidikust ja hõlpsast puhastusest kuni vasikate söötmiseni: te ei taha enam MilkTaxi toeta töötada.