titel aed

Sigala sisseseade  

 

Paindlik komponentsüsteem

Individuaalselt sobitatavad sulud kombineerituna kaasaegse «nõudmisel» söötmissüsteemiga loovad eeldused parimaks võimalikuks jõudluseks laudas.

aedikudPakume teile kasumlikuks seakasvatuseks nutikat laudavarustust. Meie tänapäevaseid laudasüsteeme saab sõltumatult kohandada ja need koosnevad erinevatest komponentidest, mis on kõik omavahel kokku sobitatud. Meie paindlik universaalsüsteem veenab oma mitmekülgsuse, lihtsuse ja tugevusega. Plastpaneelidest valmistatud spetsiaalseid seinu saab omavahel roostevabast terasest postide abil lihtsalt ühendada. See tagab takistusteta ja kiire paigaldamise kohapeal.

Paindlikud sisseseaded emiste koospidamiseks.


Intelligentne laudaehitustehnika emiste kasumlikuks koospidamiseks: meie suurte emisesulgude firmamärgiks on spetsiaalsed plastikpaneelidest seinad, mis kruvitakse lihtsalt teraspostide külge. Paindlik nii mõõtudelt kui ka vormilt võimaldab meie universaalsüsteem luua tugevaid ja stabiilseid sulge, mis on ka hügieenilised. Peale selle sisaldab süsteem kaasaegset «nõudmisel» söötmisseadet, mis võimaldab iga üksiklooma individuaalset söötmist. Nii kuiv- kui ka vedelsöödaga kasutatava süsteemi kvaliteeti rõhutab esmaklassiliste materjalide kasutamine. 

 

Meie poegimissulgudes tunnevad emis ja põrsad end nagu kodus. Poegimissulud valmistatakse kvaliteetsetest vastupidavatest materjalidest ning nende juurde kuuluvaid poegimiskaste saab vajaduse korral konkreetse emise järgi kohandada. Poegimissulud on nii pikkuses, kui ka laiuses reguleeritavate poegimispuuridega plastpõrandal. Mõnusa sooja eest hoolitsevad libisemiskindlad polümeerbetoonist kütteplaadid, kuhu on paigaldatud kaks võrdselt soojust kiirgavat küttekeha.

 

 

Meie vastupidavad söötmis- ja lamamissulud on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest. Kuna on kindlustatud hea juurdepääs emise seljale, sobivad need suurepäraselt paaritus- ja tiinusalades kasutamiseks.

Söömis-/lamamissulud üksikult kõrvale klapitavate väravatega «Western»-ideaalne kasutamiseks paaritamiskeskuses. Valikuliselt tarnitakse kõrge või madala künaga.

 

 

 

 

kunaMeie roostevabast terasest künad kindlustavad teie loomade optimaalse söötmise ilma hügieeniprobleemideta. Loomade vigastuste ärahoidmiseks ei ole künadel teravaid servi. Need valmistatakse ja koostatakse komplektselt Wedas, mis kindlustab kiire paigaldamise teie juures kohapeal.
kunavaade

 

 

 

 

 

 

 

 

Meie põrandakatetega on teie loomadel alati õige põrand jalge all, sest seda saab paigaldada erinevate nõuete kohaselt. Meie spetsialistid koostavad teile meelsasti individuaalse põrandaplaani.

põrand