UUS TRENDILOOJA VASIKATE SÖÖTJATE SEAS                                                                                          calfexpert logo

 

DSC 1393 1024x683 1024x10242x

Holm & Laue vasikasööturid on vastupidavad, hõlpsasti kasutatavad ja tagavad alati terved ja tugevad vasikad tänu individuaalsele segamisele ja piimatoidu hügieenilisele ettevalmistamisele.

CalfExpert on veelgi intelligentsem, veelgi kiirem ja veelgi rohkemate funktsioonidega, mis hõlbustavad teie tööd ja tagavad vasikate optimaalse söötmise.CalfExpert muudab vasikatega seotud töö oluliselt lihtsamaks. Kogu oluline teave on alati käeulatuses: sööturis, HygieneStationis või mobiiltelefonis.Täispiima söötmine sama mugav kui piimaasendaja söötmine. Koos piimajahutuspaagiga DoubleJug kontrollib CalfExpert kõiki funktsioone, sealhulgas kõigi liinide ja paakide automaatset puhastamist.

Heitke pilk tutvustusele ja avastage uue CalfExperti vasikasööturi pakutavad võimalused.

 

 Automat mit Stationen Draufsicht

  

VASIKATE INDIVIDUAALNE SÖÖTMINE

Suure hulga vasikate söötmine iga vasika jaoks kohandatud värske seguga on tohutu väljakutse. CalfExpert on selle suurepäraselt omandanud.

Immer frisch angemischt

 

Alati värskelt segatud 

Iga vasika piim segatakse CalfExperti poolt alati värskelt. Piimajääke hoitakse soojas ja juhitakse pikemate joogipauside järel süsteemist välja. Teised vasikate söötjad töötavad piimakogumiga. Sel viisil 40 ° C juures hoitud piimas kahekordistub idurakk iga 20 minuti järel. Seevastu CalfExpert tagab maksimaalse hügieeni ja söötmise, mis sobib igale loomale.

Individuaalne kohanemine

Keskmisel piimakogul on veel üks otsustav puudus: tänapäevased söötmisprogrammid (nt metaboolne programmeerimine) nõuavad kasvatamise alguses kõrgemat piimapulbri kontsentratsiooni (nt 160 g / l), et anda jõu impulss. Võõrutusfaasis on vaja siiski madalamat kontsentratsiooni (130 g / l). Seda loomade individuaalset söötmist saab saavutada ainult siis, kui segu valmistatakse iga vasika jaoks eraldi, nagu teeb seda CalfExpert! 

’’QuickChange “loogika suurema jõudluse saavutamiseks DSC 0914 1024x683 1024x10242x

Uue CalfExpertiga on segamisprotsess ja vasikavahetus veelgi kiiremaks kujundatud ning seeläbi optimeeritud HygieneStation kasutamist. Kiire segamine tagab piima olemasolu latri juures juba 3 sekundi pärast. Pärast viimast segamist vahetub süsteem kohe teise latri juurde ja söödetakse veel üks vasikas. Lisaks saab CalfExperti menüüs määrata prioriteedid nii, et noortele või haigetele vasikatele antakse eeliskohtlemine. Paindlik söötmisprogramm on lisagarantii, et vasikate toitumisajad jaotuvad kogu päeva jooksul väga ühtlaselt, ilma et loomad jooturite ümber koonduksid. See vähendab loomade pikki ooteaegu ja tagab vasikatele positiivse "külastuskogemuse".

QuadroFlex: söötmine samal ajal, kuid siiski painduvalt

Uue QuadroFlex süsteemi abil saavad kaks vasikat korraga süüa kahes PowerMixeris. Kui vasikad tahavad juua, segab CalfExpert piima värskelt. See tähendab, et piima kogumise süsteemi pole vaja. Söödakogus määratakse hooldusvabade andurite abil täpselt iga vasika jaoks. Kui vasikas vajab spetsiaalset segu, nt. kaasa arvatud ravimid või elektrolüüdid, on kõrval latris PowerMixer välja lülitatud. Vasikad saavad jätkata söömist mõlemas latris teisest PowerMixer´ist. See võimaldab toita 120 vasikat 4 HygieneStation´is. Seega on CalfExperti võimsust suurendatud ca. 20 - 30% võrreldes eelkäija H&L 100-ga.

Nautige rahulikke ja leplikke vasikaid calfexpert individuell fuettern 1547550371

Kuna CalfExpert ei piira söömist teatud kellaaegadega, võivad vasikad tulla ja juua igal ajal. Vasikad ei näe teid enam nende söötjana ning jäävad seetõttu rahulikuks, kui inimesed lauta sisenevad. Noorematel ja nõrgematel vasikatel on piisavalt aega, et kogu ratsioon ära juua. Ja kuna CalfExpert töötab intelligentse krediidiloogikaga, on kõigil vasikatel joogikrediit erineval ajal. See tähendab, et vähem loomi tungib latrist välja. Ja piraadivastane klapp tagab, et tugevamad vasikad ei varastaks piima. Tulemus: äärmiselt ühtlane, lõdvestunud vasikagrupp!

Piima vähendamise protsess

CalfExpert on väga õrn, kuna see valmistab ette vasikate üleminekut koresöödale. Piimadieedietapi lõpus vähendab see eraldatud kogust väikeste sammudega 0,2 l päevas, stimuleerides seeläbi eesmao arengut.

 

 

 

PAINDLIKUD SÖÖTMISPROGRAMMID

 

Kaasaegsed söötmisprogrammid tuleks alati kohandada vasikate vanuse, tõu, isikliku kasvatamise eesmärgi või tervisega. Seda kõike saate ideaalselt rakendada CalfExpertis. 

8 söötmiskõverat maksimaalse paindlikkuse saavutamiseksDSC 1617 1024x683 1024x10242x

CalfExperti abil saab rakendada kõiki võimalikke söötmisprogramme. Söötmiskõveraid saab kõigis 8 rühmas ülimalt hõlpsasti kohandada. Kuni 16 "pöördepunkti" võimaldavad teil oma isikliku söötmise kontseptsiooni viimse detailini täpsustada. Või saate otsustada CalfExperti ühe tõestatud ja etteantud toitmisprogrammi kasuks.

 

Ainevahetuse programmeerimine

Intensiivne söötmine vasika esimestel nädalatel toob hiljem tavaliselt kaasa märkimisväärselt suurema piimatoodangu. Vasikate õige võõrutamisega seisab iga vasikaomanik silmitsi eriliste väljakutsetega. CalfExperti abil võõrutatakse iga vasikas aeglaselt suurelt piimatarbimiselt nii mahult kui ka kontsentratsioonilt. calfexpert metabolic

Piimapulbri tõhus segamine

Paindlik söötmine tähendab ka seda, et piimapulber ja lisaained tuleb valmis segada tükkide vabalt. Optimaalselt ja tükkideta tuleb valmistada lai valik piimapulbrit ja lisaaineid. Järk-järgult juhitav PowerMixer tagab pehme käivitamise, et vältida pritsmeid, ja segab seejärel intensiivselt piimaasendaja pulbrit. See tähendab, et vasikas saab värskelt segatud piima otse lutist vaid 3 sekundiga.

Kui joomine võtab kauem aega

Toitumisprotsess võib mõnikord võtta kauem aega, kui tegemist on noorte või nõrkade vasikatega. Piimaasendaja pulbri eraldumist väldime aeglase püsiva segamisega. Ja kui see muutub külmemaks, tagab segistis olev küttekeha alati segu püsiva temperatuuri, hoolimata sellest, kui kaua vasikal võtab joomine aega

Spetsiifiline söödalisand

Seedetrakti stabiliseerimiseks saab piimatoidule lisada minimaalseid söödalisandeid. Haigete vasikate piimatoidule võib lisada ravimeid või elektrolüüte spetsiaalse dieediprogrammiga. Võite kasutada kahte pulbrilist söödalisandit ja kahte vedelat doseerijat. Nagu piimaprogrammi puhul, saate ka nende lisandite jaoks programmeerida erinevaid söötmiskõveraid. See tähendab maksimaalset paindlikkust vasika tervisele!

EvenMilk: intelligentne täispiima söötmineMedizindosierer

Täispiim sobib vasikatele seedimiseks ideaalselt ja toob kaasa tipptaseme. Täispiima programmiga CalfExpert saate paindlikult määrata täispiima proportsioonid või täiendada täispiima. Mis juhtub teie sööturiga, kui kogu piima varu on ära kasutatud? Kas see siis toidab piimapulbrit? See põhjustab vasikatele ülemineku stressi ja põhjustab tõenäoliselt seedimisprobleeme. Intelligentne täispiima kontroll "EvenMilk" teab, kui palju täispiima on saadaval ja kui palju tuleb toita. See tagab, et täispiim ja piimapulber segunevad tasakaalustatud proportsioonides ka siis, kui täispiima kogused kõikuvad iga päev.

 

 

 

PUHAS JA USALDUSVÄÄRNE

HL 100 6

Vasikasöötur on loodud teie töö hõlbustamiseks ja pidevaks töötamiseks. Selle saavutamiseks peab see usaldusväärselt töötama vasika lauda karmides tingimustes, nagu CalfExpert seda teeb. 

Torude ja luti puhastamine

Kõigis torusüsteemides oli varem saastunud piima sademeid, kuna neid ei olnud piisavalt sageli ega piisavalt puhastatud. HygieneStation loputab kogu piimatoru pikemate joogipauside ajal lutini. Lisaks puhastatakse kogu piimasüsteemi iga päev mitu korda. Kui kasutatakse ka DoubleJugit, puhastatakse sellega automaatselt ka CalfExperti toiteliin. See vähendab vasikatel kokkupuudet bakteritega, parandab vasikate tervist ja säästab käsitsi puhastamist.

HL 100 8

Kaks puhastusvahenditzwei Reinigungsmittel

Puhastuse veelgi suuremaks optimeerimiseks võib CalfExpert´is  kasutada kahte erinevat puhastusvahendit: kas alternatiivselt iga puhastustsükli jaoks või kombineerituna ühes puhastusprotsessis: (aluseline, loputus, hape, loputus). Puhastusvahendi pumbad on paigaldatud väljapoole. Nii saavad nad puhastusvahendeid võtta otse tankidest. See on ohutu ja mugav. Lisaks genereerib CalfExpert automaatsed teated kohe, kui kanister on tühi.

Kärbsekilp standardvarustuses

Kaks suurt ust kaitsevad kriitilist ruumi, kuhu mikserikausid paigaldatakse. See hoiab kärbsed piimast eemal ja väldib probleeme piimasüsteemis. Ust saab ka lukustada.

Integreeritud kasutusjuhend

7-tolline ekraan ei ole mõeldud ainult kõigi vasikate andmete mugavaks lugemiseks. Kui vajutate raamatuikooniga klahvi, avanevad abitekstid ja teave kasutusjuhendist iga programmi kohta.

Display Dummy BDA

Valmis töötama olenemata ilmast 

Vasikad armastavad väliskliimat, ka teie CalfExpert! See on varustatud külmumisvastase programmiga, mis aktiveeritakse automaatselt kohe, kui on külmaoht. Igas HygieneStationis ja CalfExperti segamiskambris olevad andurid mõõdavad ümbritsevat temperatuuri ning kohandavad seejärel külmumisvastase programmi segamistemperatuuri ja intensiivsust. Automaatse sööturi välispindu saate veega pesta, kuna kõik tundlikud komponendid on veepihustuskindlad.

 16 Easy MaintanceLihtne hooldus

Tehnoloogia regulaarne kontrollimine on lihtne: saate hooldusmenüüs testida kõiki olulisi CalfExperti komponente. Kalibreerimise saate ka ise kiiresti läbi viia, sest tarkvara ütleb teile alati täpselt, mida teha. Soovitame teil oma CalfExperti hooldada kvalifitseeritud tehniku juures vähemalt kord aastas. See annab teile meelerahu, et automaatne söötja on järgmiste vasikate jaoks valmis. 

 

 

 

 

NUTIKAM TÖÖ- PAREM JÕUDLUS

smarter arbeiten calfexpert

CalfExpert mitte ainult ei vabasta teid väsitavast ja raskest tööst, vaid parandab ka söötmise kvaliteeti. 

Tarkvara CalfExpert

Täiesti uus juhtimistarkvara pakub CalfExperti maksimaalset selgust ja lihtsat kasutamist. Kõiki vasika andmeid, millel on individuaalne söötmiskõver, häirenimekirjad, tehnilised parameetrid jne, saab avada 7-tollisel ekraanil. WiFi-ühenduse kaudu saate juurde pääseda ka mobiilseadmetega andmetele või tõrke korral tõrketeateid vastu võtta.

Display Dummy Futterkurve Tagesmengen

Nutiklahvid

SmartKeys'i abil saab CalfExperti usaldusväärselt juhtida ka pakaselistes oludes, vihmasajus, läbi kinnaste või isegi määrdunud sõrmedega. Valgustatud SmartKeys juhendab teid programmi kaudu.

Suurem tulu tänu paremale jõudlusele

Hästi söödetud vasikad alustavad laktatsiooni varasemas eas ja toodavad hiljem rohkem piima! CalfExpertiga on teil ka loomade täiusliku tervise tagamiseks parimad eeltingimused. See tähendab madalamat suremust ja teie karja järglastest kasvatatud karjas rohkem loomi. See omakorda annab teile võimaluse järeltulijaid süstemaatiliselt välja valida ja mullikaid kasumiga maha müüa. Ja lõpuks, säästes tööaega, vabastate oma farmis võimalused, mida saab kasumlikult kasutada.

Võta aega ja paindlikkust

Hoolitse oma vasikate eest omal ajal, selle asemel et lubada vasikatel oma päeva korraldamist otsustada. Eelkõige hommikuti ja õhtuti, kus on vaja hoolitseda muude tööde ja kohustuste eest: lehmade lüpsmine ja söötmine, perele hommikusöögi valmistamine või laste kooli viimine ... CalfExpert toidab teie vasikaid. Sa pead haldama ainult masinaid ja loomi. Ja uue HygieneStationi abil on õpetamine viidud miinimumini.

Automatiseeritud töökorraldus

CalfExperti abil teavad kõik töötajad, millal nad peavad midagi tegema. Nad viivad regulaarselt läbi kontrolle, lutivahetusi jne. CalfExpert genereerib aegsasti teated tühjenenud piimaasendaja pulbrile, täispiimale või puhastusvahendile. Ja hektilise kiirustamise vältimiseks ei teavita CalfExpert teile, et "piimaasendaja pulbripaak on tühi", see tuletab teile mõni tund ette madalat täitetaset meelde.

CalfGuide

Lisavarustuses olev tarkvara CalfGuide, soovituslikult CalfGuide Cloud, muudab asja veelgi mugavamaks. Siin saab vasikate andmeid veelgi selgemini hinnata, teavet hiljem täiendada ja eksportida. CalfGuide pakub ka kasulikku ülesandehaldust ja ütleb hommikul teile või teie töötajatele, millist tööd on päeval teha vaja.

Söötja, millel on kasvav potentsiaal

Nelja söötjaga on teie CalfExpert võimeline sööma 100 vasikat, teatud tingimustel isegi kuni 150 vasikat! Kui praegu söödavate vasikate arv on väiksem, võimaldab meie automaatse söötmissüsteemi intelligentne modulaarne konstruktsioon tulevikus igal ajal kõiki täiendavaid võimalusi täiendada. Nii säästate praegu raha, kuid saate siiski kõik võimalused hiljem ära kasutada.

 

PÕHIKOMPLEKTI KUULUB

Pulverraumerweiterung

 • 1 PowerMixer koos SoftStarti loogika ja kütteseadmega
 • Värskelt individuaalselt valmistatud piim iga looma jaoks
 • CalfExperti söötmistarkvara integreeritud kasutusjuhiste ja abifunktsioonidega
 • 7-tolline ekraan SmartKeysiga
 • 8 eelseadistatud söötmiskõverat (sh metaboolne söötmiskõver), kohanemisvõimalustega üksikutele loomadele
 • Segamispaagi ja imemistoru loputamine
 • Kaks pesuvahendi pumpa kõigi piimakomponentide automaatseks puhastamiseks koos automaatse sõnumi teavitusega
 • Pesemistemperatuur kuni 65 ° C
 • Roostevabast terasest või plastikust hõlpsasti puhastatavad pinnad
 • Pulbrimahuti 50 kg piimapulbri jaoks, ainult 112 cm pikkusega
 • Võimas pulbrikandev tigu, mis sobib erinevate piimapulbrite jaoks
 • Varajane hoiatus tühja piimaasendaja pulbri eest
 • Uute vasikate automaatne registreerimine
 • Flextime söötmise võimalused, et vältida stressi tekitavat regulaarset söötmistundi
 • QuickChange'i loogika kiiremaks krediidivahetuseks vasikate vahel
 • Mälus on kuni 250 vasikate andmeid
 • Külmumisvastane programm, mis aktiveeritakse automaatselt
 • Kärbeskilp on saadaval standardmudelis
 • Vasikate söötja standardvarustuses WiFi

LISAVARUSTUS

Hügieenijaam

 • Võimalik kuni 4 söötmisjaama CalfExperti kohtaDSC 1048 1024x683 1024x10242x
 • Pump vasikate automaatse ja käsitsi treenimise vahendina, kui see toob piima lutile
 • Piraadivastane ventiil piima varastamise vältimiseks
 • Võimalik on kuni 7 m kaugus sööturi ja latri vahel
 • Loomade tuvastamine H&L-kaelarihma või ISO-ühilduva kõrvamärgi tuvastamise kaudu (pool- ja täisdupleksrežiim)
 • LED nisavalgustus
 • Sülje kauss

Nisapuhastus

 • Nisa loputatakse veega iga külastuse järel

HygieneStation-ekraan

 • Looma numbri ja häire oleku kuvamine
 • Häire- ja arvestusvasikate märge
 • Lisasegu vabastamine

Loomade kaalud

 • Esijalgade kaalu skaala sööturi latris individuaalseks jälgimiseks ning vasikate individuaalse võõrutamise funktsioon

Kontsentreerige sööturi lattrit

 • Kontsentreeritud söötja latter koos koguste registreerimise ja võõrutusfunktsiooniga

CalfGuide

 • Haldustarkvara koos oma serveriga
 • CalfExperti kahesuunaline juhtimine
 • Kohalikult toimiv variant (ilma internetita), integreeritud pilveühendus

CalfCheck App

 • Teie nutitelefoni kõige olulisem teave
 • Hoiatuste sõnumid (nt piimapulbripaak tühjeneb peagi)

Teine PowerMixer

 • Kahe vasika samaaegne söötmine
 • SoftStarti loogika ja kütteseade

QuadroFlex

 • 4 vasika samaaegne söötmine, paindlik kohanemine vasikate individuaalsete vajadustega

Lisandite dosaator

 • Kaks pulbrilist dosaatorit pulbriliste lisandite ja ravimite jaoks, koos dieediprogrammiga kõhulahtisuse ennetamiseks
 • Kaks vedelat dosaatorit vedelate söödalisandite ja ravimite jaoks

Piimapulbripaagi suurendamine

 • Virnastamisraam 25 kg piimapulbrile (sisekõrgus 138 cm)

Täispiima dieedi võimalused

 • Täispiima süsteem täispiima protsentuaalseks jaotamiseks vahemikus 35–100%, varustatud tõhusa soojusvaheti spiraali ja standardse automaatse puhastusega
  • Milkboy
   • Ratastel mahuti (110 l)
   • Segisti alustab CalfExperti poolt määratud ajavahemike järel
   • Jahutamine veega (voolu pole vaja), mida reguleerib termostaat
  • Piima jahutuspaak DoubleJug
   • Topeltjahutuspaak (2 x 190 l või 2 x 380 l)
   • Juhtimine CalfExperti kaudu
   • Toiteliini täisautomaatne puhastamine